Menu
Your Cart

Gölgelik File Yeşil

Günümüzde güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla pek çok sistem geliştirilmiştir. Son yıllarda en sık tercih edilen bu sistemlerden birisi de gölgelik fileler olmaktadır. Bu fileler bireyleri güneşin ışınlarından koruma sağlar iken çevresel zararları da en aza indirgemektedir. Bu nedenle kullanım alanları da oldukça geniştir.

Pek çok yönden avantaj sağlayan bu filelerin çeşitli renkleri mevcuttur. Gölgelik çeşitleri kullanılacak alanlara göre farklılık göstermektedir. Bu file çeşitlerinin gölgeleme sıklıkları da birbirinden farklı olmaktadır. Fileler %35, 55, 75 ve 95 oranlarında gölgelendirmelere sahiptir. Gölge fileleri arasında renk farklılıklar da bulunmaktadır. Bunların arasında olan yeşil gölgelik file çeşididir. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren filelerden yeşil fileler genellikle bahçelerde ve seralarda tercih edilmektedir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.